Лідер туристичного ринку подарував авто клієнтам

.

 

За період акції було розіграно 10 путівок на двох до Болгарії, Єгипту, Туреччини та Грузії та Головний приз – автомобіль. Харківська туристична агенція, яка відправила переможця у тур, отримала подарунок – 1 000 доларів.

TPG єдиний туристичний оператор В Україні, який має національний капітал. Компанія швидко розвивається, впроваджуючи різні проекти – як соціальні, так і маркетингові. TPG планує і далі працювати в цьому напрямку, таким чином стимулювати розвиток українського туризму. Про це під час події сказала Олена Бойко, співзасновник туроператора TPG.

Шотахін Богдан, щасливий переможець акції, у свою чергу, так прокоментував подію: «Купуючи тур, я не знав, що проходить акція. Ми з дівчиною чудово відпочили у Єгипті, і 1 травня, коли TPG повідомив про виграш, я не зміг в це повірити. Зараз, коли емоції трішки вщухли, і залишилось тільки відчуття щастя, я дякую TPG!» Хлопець невдовзі планує одружитись, тому автомобіль для нього – ще й весільний подарунок.

Віктор Логвіненко, генеральний директор авіакомпанії «BravoAirways», партнера акції, зауважив, що «ми й надалі будемо надавати комфортні та безпечні умови перевезень нашим клієнтам».

Подія завершилась святкуванням: гості привітали переможця, який поїхав додому на новенькому авто.


Про проект:
Акція проходила з 01.01.2017 по 30.04.2017. За умовами акції кожен, хто придбав будь-який пакетний тур від туроператора TPG в будь-якій агенції України, Білорусії та Молдови в зазначений період акції і оплатив його до 30.04.2017 року отримував шанс виграти путівки на двох до екзотичних країн та Головний приз – авто Renault Sandero Stepway. А отже, крім приємної мандрівки за кордон, обраний щасливчик отримує власний автомобіль.
Акція завершилася 30.04.2017 року. Шляхом випадкового комп’ютерного відбору за допомогою незалежного ресурсу random було обрано ім’я переможця та опубліковано на офіційних ресурсах туроператора www.tpg.ua  та www.facebook.com/TPG.ua/.

З TPG відпочивай - Renault Sandero Stepway забирай! З TPG відпочивай - Renault Sandero Stepway забирай!