Підготовка міста Києва до проведення пісенного конкурсу Євробачення

.

 

27 квітня у готелі «Хрещатик» відбувся семінар за участю міжнародних експертів щодо підготовки міста Києв до проведення пісенного конкурсу Євробачення. Його учасниками стали керівники туристичних фірм, столичні готельєри, представники громадських організацій, журналісти. На семінарі були обговорені важливі теми щодо можливостей для промоції приймаючих міст та країни у цілому під час проведення фіналу Євробачення. Зі вступним словом під час конференції виступив начальник управління туризму Києва Антон Тараненко. За його словами, Київ як приймаюче місто Євробачення-2017 максимально підготувалося, аби показати гостям конкурсу і численним туристам усе те найкраще і привабливе, що має столиця України. Зокрема, діятиме кілька фан-зон, відбуватимуться концерти і ярмарки сувенірів на супутніх концертних майданчиках.

На семінар у якості міжнародних експертів були запрошені відомі європейські фахівці з брендингу та просування країн через проведення таких подій як Євробачення. 

   Досвідом у розробці таких промо-кампаній поділилися відомі міжнародні експерти Юліус Роман з Німеччини та Айріс Койтер (Австрія). Остання працювала одним з продюсерів під час фіналу Євробачення у Відні. Саме столиця автрії найкраще використала подію — фінал Євробачення — для ефективної промо-кампанії не лише у інших країнах, але насамперед у Австрії. Рекламна кампанія була спрямована перш за все на молодь. Про те, як можна використати події для збільшення туристичної привабливості країни розповіли відомі експерти Світлана Кабиш (Посольство Угорщини в Україні) та Влодзімеж Щурек (Польська туристична організація). Відомі музичні критики та журналісти з Іспанії, Швейцарії та Італії поділилися власним досвідом роботи з пресою під час проведення Євробачення у Німеччині та Швеції, де вони працювали у якості репортерів.

   Після закінчення семінару для його учасників було організована екскурсія, під час якої були показані головні об'єкти Євробачення — діловий центр «Парковий», де розмістився Євроклуб, та Міжнародний виставковий центр (МВЦ), де і відбувалися концерти Євробачення.

   Європейським експертам була проведена екскурсія по Києву, під час якої вони відвідали Києво-Печерську Лавру, державний заповідник «Софія Київська», Андріївський узвіз, майдан Незалежності.