У Києві відбудеться нетворкінг “Маркетинг туристичного продукту Києва”

.

31 жовтня о 10.00 у Києві у приміщенні Торгово-Промислової Палати України (вул. Велика Житомирська, 33) відбудеться семінар-нетворкінг "Маркетинг туристичного продукту Києва".

Захід спрямований на створення туристичної пропозиції в якості нового туристичного продукту. До програми семінару включено доповіді з актуальних питань маркетингу туристичних продуктів міст, а також практичний нетворкінг зі створення туристичного продукту різноманітної тематики.

У першому блоці виступатимуть Іван Ліптуга, радник першого віце-прем”єр-міністра України, Галина Малець – начальник управління туризму Департаменту розвитку Львівської міської ради, Олександр Лієв – голова Асоціації Індустрії гостинності, а також іноземні спікери. Акцент доповідей буде спрямований на створення туристично-привабливого продукту та його просування на ринку.

Друга частина передбачає роботу у командах, до складу яких увійдуть запрошені учасники семінару (туроператори, готельєри, гіди, ресторатори). Їх завданням стане формування нового туристичного продукту Києва та розробка маркетингової компанії цього продукту. Будуть запропоновані теми для створення даних продуктів, а також технічне завдання. Підсумком даного заходу буде визначення кількох найкращих турпродуктів та підтримка в просуванні з боку Управляння туризму та промоції Київської міської державної адміністрації.