ITB у Берліні

.

Київ презентував свої туристичні можливості на найбільшій туристичній виставці світу ITB, що відбулася 7-11 березня у Берліні. Управління туризму та промоції Київської міської державної адміністрації стало організатором стенду, на якому було розміщено 13 експонентів – компаній, що займаються діловим туризмом, круїзами по Дніпру, екскурсійним супроводом, а також готелі. Головними темами, які були презентовані у Берліні, стали фінал Ліги чемпіонів 2018 року, можливості  для ділового туризму, а також нові екскурсійні маршрути у столиці України.  

9 березня відбулася українська вечірка, на якій було розіграно безкоштовні квитки на фінал Ліги чемпіонів 26 травня у Києві. Під час вечірки виступили українські музиканти, а всіх охочих пригощали смаколиками та пивом.

“Київ вперше так гучно заявив про себе у Берліні, протягом п”яти днів відбулося чимало цікавих і корисних зустрічей, зокрема домовились про співпрацю з маркетинговою компанію “Visit Berlin”, - зазначив начальник управління туризму та промоції КМДА Антон Тараненко

Всього на найбільшій виставці світу у 26 павільйонах було розміщено 186 країн та туристичних дестинацій, у офіційному каталозі виставки  заявлено понад 10 тисяч учасників. Вперше офіційним партнером ITB виступила не країна, а один з німецьких регіонів –  Мекленбург Передня Померанія.