Сентябрь-Окт.

Ноябрь-Дек.

Март-Апрель

Румунія – Україна: знайомі незнайомі сусіди…

.

В об'єктиві – Румунія! Навіть із колоритного  проморолика, знятого румунськими телевізійниками, люди, закохані у подорожі дорогами європейського континенту, можуть зрозуміти: на території цієї древньої і, водночас, молодої держави, є що подивитися!

 
Румунія – вельми колоритна країна. І – цікава мандрівникам.  Шкода лише, що для мільйонів українських туристів вона поки що  – терра інкогніто. Адже минулого року на території Румунії власне із туристичною метою побувало ... аж 35 тисяч українців. Цифра - у порівнянні із, наприклад, Туреччиною або Єгиптом - просто мізерна... Такими «здобутками» у лапках не варто пишатися ні нам, ні нашим сусідам. Адже потенціал сфери туризму – просто колосальний. Водночас, скільки наших співвітчизників працює (а не відпочиває!) у Румунії також, на жаль,  достеменно невідомо.  Саме про це йшлося під час засідання двосторонньої робочої групи з туризму «Румунія-Україна», в якій взяли участь  Державний секретар Міністерства туризму Румунії Крістіна Іонела Тетряце та заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук.
 
Головне завдання цієї зустрічі – активізувати (причому активізувати – не на папері, а у реальному житті)  взаємовигідну двосторонню співпрацю у сфері туризму між Румунією та Україною. Під час засідання двосторонньої робочої групи з туризму «Румунія-Україна» у присутності представників провідних вітчизняних ЗМІ, які спеціалізуються на висвітленні  туризму, керівники робочої групи підписали  важливий двосторонній документ. Сторони домовилися про початок переговорів щодо Протоколу про співробітництво в сфері туризму. А вже по завершенню офіційної частини переговорів Крістіна Іонела Тетряце та Михайло Тітарчук пообіцяли журналістам : для лобіювання румунського туристичного напрямку в Україні і пропаганди українського туризму у Румунії  вони активно залучатимуть вітчизняні ЗМІ. Не будемо приховувати своєї  радості : журналісти голосують за це двома руками.
 
Отож, коли пакувати валізи, панове? Адже дізнаватися про туристичні можливості Румунії  - для передачі цієї інформації нашим читачам і глядачам  ми готові будь-якої пори року!
 
СергійКомісаров