Сентябрь-Окт.

Ноябрь-Дек.

Март-Апрель

Україна приймає участь у одній з найбільших туристичних виставок світу WTM (Лондон)

.

UKRAINE NOW UA

Національний стенд України представлений на одній з найбільших туристичних виставок світу - WTM, що відбувається з 5-7 листопада 2018 року у Лондоні (Великобританія).

Організатор української експозиції - Департамент туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Позиціювання стенду та візуалізація всієї рекламної продукції відповідатиме новому офіційному логотипу України - «UKRAINE NOW UA».

Технічним та організаційним виконавцем робіт на конкурсній основі визначена досвідчена виставкова компанія «Графіум», з якою мінеономрозвитку має підрядний договір. Саме з «Графіумом», у свою чергу, провідні туроператори в’їзного туризму та готельні мережі України уклали прямі угоди про участь.

«Загальна площа національного стенду України становитиме 33 кв. метри, на яких будуть представлені Мінекономрозвитку України, міста Львів та Одеса, а також провідні туроператори з в”їзного туризму: ALBATROS, ARKTUR, CHERNOBYL TOUR, Entdecke.net DMC GmbH, New Logic, Premier Hotels and Resorts, SPUTNIK KYIV, Ukraine Travel Lab» - зазначила  директор компанії «Графіум» Юлія Сівак.

Запорукою успішної участі України на WTM стане вдала реалізація державно-приватного партнерства, коли держава, в особі міністерства економічного розвитку та торгівлі України, об’єднує та презентує усі регіони нашої країни, а бізнес, у свою чергу, забезпечить присутність на виставці вітчизняного «туристичного продукту» та його просування на міжнародних туристичних ринках. 

До кінця цього року національний стенд України буде представлений ще на двох крупних міжнародних туристичних виставках у Варшаві (Польща) та Барселоні (Іспанія).

Також планується проведення презентаційних заходів у Ризі, Вільнюсі, Кишиневі, Відні та Стокгольмі.