Сентябрь-Окт.

Ноябрь-Дек.

Март-Апрель

«Ейр Астана» отримала найвищу оцінку від американської асоціації APEX

.

Ейр Астана

Американська асоціація APEX (AirlinePassengerExperienceAssociation) другий рік поспіль присвоює авіакомпанії «Ейр Астана» 5 зірок в номінації «Великі авіакомпанії». Переможці були оголошені в Лос-Анжелес 9 вересня 2019 року на церемонії нагородження.

Рейтинг авіакомпаній ґрунтується на онлайн-відгуках авіапасажирів в період з 1 липня 2018 року по                30 червня 2019 року. Усього було охоплено понад мільйон рейсів серед 600 авіакомпаній світу. Пасажири оцінювали авіаперевізників за 5 параметрами: комфортабельність крісел, бортове обслуговування, харчування та напої, розважальна система та послуга wi-fi.

Премія APEX – американський аналог європейського рейтингового агентства Skytrax, що оцінює рівень обслуговування пасажирів по всьому світу. Рейтинг вважається одним з престижних і авторитетних в авіагалузі.

 

Про «Ейр Астану»

Авіакомпанія «Ейр Астана» є спільним підприємством казахстанського ФНБ «Самрук-Казина» (51%) і британського BAE Systems (49%). Авіакомпанія виконує регулярні рейси з 15 травня 2002 року і має маршрутну мережу, що включає більше 60 міжнародних і внутрішніх рейсів. В Україні літаки компанії здійснюють рейси з міжнародного аеропорту «Бориспіль» (Київ) через Алмати і Астану до Пекіна, Урумчі, Делі, Бангкоку, Сеулу, Гонконгу, Куала-Лумпур, Ташкенту, Душанбе, Бішкеку, Новосибірську, Єкатеринбургу і Омську.

«Ейр Астана» - перший перевізник країн СНД і Східної Європи, відзначений у 2012 році престижним рейтингом 4 зірки міжнародного агентства Skytrax і звання Кращої авіакомпанії в Центральній Азії та Індії. Обидві нагороди були підтверджені 8 разів з 2012 по 2019 роки. Авіакомпанія відзначена премією Travellers’ ChoiceAwards 2018 сайтаTripAdvisor у номінації «Регіональний Азіатський перевізник». Travelers’ ChoiceAwards 2019 у номінації «Регіональний Азіатський перевізник» і «Пасажирський комфорт в Азії». Американська асоціація APEX (AirlinePassengerExperienceAssociation) присвоїла авіакомпанії «Ейр Астана» 5 зірок у номінації «Великі регіональні авіакомпанії» також у 2018 р.