Сентябрь-Окт.

Ноябрь-Дек.

Март-Апрель

Авіапарк «Ель-Аль» поповнюється 12-м літаком Boeing Dreamliner «Золотий Єрусалим»

.

Авіапарк Ель-Аль - Boeing 787-9 Dreamliner - Золотий Єрусалим

19 вересня 2019 року, після символічного польоту над Єрусалимом, у ізраїльському міжнародному аеропорту імені Бен-Гуріона приземлився новий літак «Ель-Аль», Boeing 787-9 Dreamliner «Золотий Єрусалим».

Лайнер прибув прямо з заводу Boeing з Сіетлу, США. Назву літака пов'язано з найвідомішою сучасною ізраїльською піснею «Єрушалаім шель захав» («Золотий Єрусалим») за віршем ізраїльської поетеси Наомі Шемер.

Протягом польоту відбулася телефонна бесіда між капітаном повітряного судна «Ель-Аль» та президентом Ізраїлю Реувеном Рівліним, який щиро привітав авіакомпанію з поповненням, відзначивши, що відтепер «Ель-Аль» - це не тільки Ізраїль, але й зокрема, Єрусалим.

В аеропорту імені Бен-Гуріона на авіалайнер очікувала урочиста делегація: Міністр транспорту Бецалель Смотрич, діючий міський голова Єрусалиму Моше Леон і колишній мер Нір Баркат, головний рабин Єрусалиму Шломо Моше Амар та топ-менеджмент «Ель-Аль» на чолі з головою правління Елі Дефес та генеральним директором «Ель-Аль» Гоненом Усішкіним, а також багатьма іншими почесними гостями.

Під час церемонії легендарна ізраїльська співачка Шулі Натан разом з єрусалимським дитячим хором виконала відому пісню «Золотий Єрусалим».

Генеральний директор «Ель-Аль» Гонен Усішкін зазначив: «Гордість усієї країни - новий Dreamliner, названий на честь нашої столиці, який гордо несе на собі наш державний символ, і віддає шану Наомі Шемер за її пісню «Золотий Єрусалим». Ізраїльська гордість - прекрасні люди, які входять у особовий склад повітряних та наземних екіпажів «Ель-Аль». Наші надії і мрії - разом з вами і з чарівним містом Єрусалимом».

Новий Dreamliner «Ель-Аль» отримав реєстраційний код 4X-EDM. Для нового борту обрано особливі кольори - глибокий синій і золотий. Ці відтінки використано в оформленні фюзеляжу, а також в логотипі компанії, розташованому на хвості і в носовій частині повітряного судна. Щоб задокументувати новий Dreamliner у польоті над вражаючими краєвидами Єрусалиму, авіакомпанія задіяла спеціальний борт зі знімальною командою.

Мер Єрусалиму Моше Леон: «Золотий колір для нас особливий, адже в нас є Золотий Єрусалим, золоте серце народу Ізраїлю, а відтепер є й літак з золотавим забарвленням. Ізраїль - нація мрійників».

Міністр транспорту Бецалель Смотрич: «Зв’язок компанії «Ель-Аль» з Єрусалимом символізує зв'язок між сьогоденням і минулим. Це гордість нашої держави і народу. Колись ми лише мріяли про Ізраїль та Єрусалим, розійшовшись по всьому світу. А тепер наш повітряний корабель єднає Єрусалим зі світом. Адже в усьому світі немає кращого краєвиду, ніж у нашій столиці».

Відтепер, флот авіакомпанії «Ель-Аль» налічує 12 літаків Boeing 787-9 Dreamliner. До 2020 року очікується, що цих сучасних повітряних машин у компанії буде 16.

Парк літаків Dreamliner експлуатується на безпересадочних рейсах за такими напрямами, як Нью-Йорк і Ньюарк, Лос-Анджелес, Маямі, Лас-Вегас, Сан-Франциско, Торонто, Лондон, Париж та Гонконг. Пізніше цього року з приходом додаткових 787 літаків Dreamliner, вони також експлуатуватимуться на прямих маршрутах до Пекіна, Мумбаї, Токіо та Чикаго.

 

Про авіакомпанію «Ель-Аль» 

«Ель-Аль» - національний авіаперевізник Ізраїлю, заснований 1948 року. Компанія пропонує найбільшу кількість прямих авіарейсів в/з Ізраїлю. В даний час «Ель-Аль» виконує з Ізраїлю рейси до 36 пунктів призначення та обслуговує сотні інших міст по всьому світу завдяки кодшерінговим угодами та інтерлайн-партнерству з іншими авіаперевізниками. Флот авіакомпанії «Ель-Аль» складається з повітряних суден Boeing, оновлення якого почалося у вересні 2017 р, після прибуття першого з 16-ти літаків 787 Dreamliner. У 2018 році «Ель-Аль» перевезла понад 5,6 мільйонів пасажирів.

«Ель-Аль» втілює цінності Ізраїлю в області інновацій та турботи про пасажирів і славиться своєю справжньою ізраїльською гостинністю.

Авіапарк Ель-Аль - Boeing 787-9 Dreamliner - Золотий Єрусалим Авіапарк Ель-Аль - Boeing 787-9 Dreamliner - Золотий Єрусалим Авіапарк Ель-Аль - Boeing 787-9 Dreamliner - Золотий Єрусалим

Авіапарк Ель-Аль - Boeing 787-9 Dreamliner - Золотий Єрусалим Авіапарк Ель-Аль - Boeing 787-9 Dreamliner - Золотий Єрусалим